AKTUÁLNĚ

Pozor! Lekce Gymnastika pro děti, která bývá pravidelně v pátek v 16:15, je zrušena. Obnovena bude opět po velkých prázdninách.

Tak již máme otevřeno komplet
Od pondělí 24.5.2021 je naše fitness centrum konečně otevřeno. Jsou umožněny všechny naše nabízené služby. Můžete se již rezervovat na lekce, které jsou ZDE (na našem webu) přístupné.

Mooooc se na Vás všechny těšíme!!! Vaše Gym Blue Sun.

ZÁSKOKY

20.6. ne 20.00 cross fit cvičí Aleš

21.6.po 17.30 pilates Iveta cvičí Léňa power jógu

22.6. út 17.30 tabata Zuzka cvičí Kája

24.6. čt 17.30 pevné břicho Zuzla cvičí Simča

24.6. čt 20.00 cross fit cvičí Robert

Léňa

Mgr. Lenka Staňková

Styly, které cvičím:
Body balance
Body pump up
Bodystyling
Bosu
Cvičení pro děti
Dance aerobic
Power core
Power jóga
Step aerobic

Bosu cardio

tento poloviční míč se dá využívat v mnoha cvičebních systémech, ať už jsou to rychlé, či pomalé formy!
- BOSU® cardio
 je rychlá forma cvičení,  zaměřená na posilování celého těla, na zpevnění hlubokého svalstva, na aktivaci středu těla (core), během které spalujete i posilujete všechny svalové skupiny, pomocí jednoduché choreografie (základní prvky aerobicových kroků).
- na tomto novém fitness náčiní si vybalancujete i vyskáčete štíhlou a pevnou postavu!
Proč je dobré cvičit BOSU®?
1. nezatěžuje kouby!
2. pomocí držení rovnováhy stimuluje svaly v tělě a zajišťuje správné držení páteře a postavení pánve!
3. intenzivně posílíte a zpevníte všechny svalové skupiny!
co s sebou: sportovní obuv (doporučujeme pevnou obuv nad kotníky!)
, sportovní oblečení, ručník!

• Doporučujeme rezervaci na tuto lekci!
• Upozorňujeme, že pokud se rezervujete, je nutné dojít nejpozději 10 minut před začátkem lekce!
• Pokud se zarezervujete a nemůžete přijít, dejte nám prosím dostatečně dopředu vědět (telefonicky, nebo mailem!), rádi vaše místo nabídneme náhradnicím a náhradníkům. Děkujeme za pochopení!
• Lekci cvičíme, pokud příjdou aspoň tři cvičící.....

Pokud nevlastníte osobní číslo s heslem, můžete se objednat telefonicky: 731 551 169

Pro rezervaci uveďte své osobní číslo a heslo.

os.číslo:    heslo:
Gym Blue Sun 2010